Coraz większymi krokami zbliża się II edycja „Wakacji dla Małych Kresowian”. Wypatrujcie Nas już za kilka tygodni w dniach- 31.07-06.08.2017 roku w Łodzi, Poznaniu i Warszawie.

W każdym z miast członkowie „Fundacji Zbyszka Gryglasa” oraz ich przyjaciele przez ostatnie miesiące przygotowywali skrupulatnie moc atrakcji dla Naszych gości. A będzie się działo! Muzea, najważniejsze zabytki, baseny, parki linowe, grille/ogniska oraz wiele, wiele innych wspaniałych rzeczy.

W Warszawie, darmowe bilety zapewniają nam:
– Warszawski Ogród Zoologiczny;
– Muzeum Powstania Warszawskiego;
– Hotel Windsor w Jachrance;
– Pałac Prezydencki i Belweder;
– Centrum Nauki Kopernik;
Lista cały czas się powiększa.

Otrzymaliśmy również podarunki dla dzieci od Narodowego Centrum Kultury, zaś nad zdrowiem dzieci będzie czuwał wspaniały doktor Marek Karwacki.

Dzieciaki będą mieszkać u życzliwych polskich rodzin, u których będą mogły się zintegrować z ich rówieśnikami z Polski.

Tej akcji nie byłoby gdyby ogromu zaangażowanych ludzi- rodzin, które przyjmują dzieci, pracowników i przyjaciół Fundacji, wolontariuszy, ale przede wszystkim Tych, którzy wspomagają nas finansowo. Dziękujemy Wam że jesteście!

Dołącz do naszej ekipy! Pokażmy naszą polską gościnność. Zorganizujmy dzieciakom wspaniałe wakacje, aby mogły w samych superlatywach opowiadać o Polsce swoim koleżankom i kolegom, po powrocie na Ukrainę. Musimy jeszcze sfinansować dojazdy dzieci na wakacje oraz ich ubezpieczenie. Brakuje już niewiele!
Każda złotówka się liczy: https://zrzutka.pl/8e3v4w
Numer Konta: 41 1020 5402 0000 0102 0365 7046